Jdi na obsah Jdi na menu
 


Každej jistě zná pohádku o Panu Dubínkovi.Dávali jí v kouzelný školce.Je to moje velmi oblíbená pohádka,ani jeden díl jsem nemohla vynechat.Každý,kdo v době pohádky okupoval,televizi byl nemilosrdně vyhozen.
Když jsme se měli v 9 třídě rozhodovat,kým nebo čím chceme být na školním tablu,napadla mě Červená Karkulka.Jenže pak se mi do mysli vryl Dubča a Karkule letěla do šrotu.Pan Dubínek se vyhříval na stupni absolutního vítěze.
Dubča má listové tělíčko,které mu dodává jeho rozkošnost.Taky se mi na mě hrozně líbí jeho nos.Má ho jak velkou kouli.Každej den se zklouzne po své,ze stromu vedoucí,skluzavce.Taky jeho malý myší kamarád Voříšek se mi v pohádce mooooooc líbí.Prostě Dubča je frajer.

 

Náhledy fotografií ze složky Dubínek a jeho kamarádi

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dubínek

(Míša, 20. 12. 2009 17:45)

Ahojky kdysi jsme také koukali na dubínka to bude tak 4 roky zpátky, a chtěla bych jej sehnat pro mladší dcerku ale nikde jsem nic neobjevila. Kdyby jste měli někdo věděli kde jej sehnat rada si jej koupím..email bublinabubu@seznam.cz děkují

Re: dubínek

(Eliška, 28. 10. 2010 12:07)

Ahoj, sháním dubínka, nevíte, kde jej sehnat?
S.Flajser@seznam.cz

hledam

(michael, 11. 9. 2010 14:53)

ahoj chtela bych se zeptat kde bych mohla sehnat na podivaní aspon 1. díl dubinka kdybi ste vedeli dejte vedet

reakce

(vojtík, 18. 11. 2009 17:34)

pan dubínek je užasnej vim že dubínka dávali v kouzelní - školce.je to moje oblíbená pohádka a mooooc semi líbí jeho nos má ten nos kulatej jako kouli a taki semi líbí jeho kamarádi. a kořínek je miloučkí a rostomilí. a dubínek je mooooc rostomilej. a taki semi líbí jak se sklouzne po klouzačce ze z hora je moc rostomilí chtěl sem bejt jeníčkem a pak semi rosvítilo v kebuli a jeníček letěl do hajzlu - a pořád si naněj hraju. a dubínek zvítězil. dubínek je moooooc hodnej. dubínek je frajer.
a mám ho moooooc rád.